Garnier
Garnier Skin Active Micellar puhdistusvesi 400ml herkälle ja sekaiholle
2,00 €
5,00 €/lTuotetta ei saatavilla verkkokaupasta
Sopiiko Garnier Micellar -puhdistusvesi sekaiholle ja herkälle iholle minulle? Kyllä, jos haluat tehokkaan, nopean ja helppokäyttöisen tuotteen puhdistaa ihon sekä poistaa meikin, lian sekä ilmansaasteiden partikkelit iholta. Raikastaa sekaihoa kuivattamatta sitä. Miten tuote toimii? Miselliteknologia kerää meikkiä ja likaa iholta kuin magneetti. Samalla miselliveden aktiiviset ainesosat puhdistavat tehokkaasti sekaihoa. Optimaalisen toleranssinsa ansiosta hypoallergeeninen koostumus sopii kaikille ihotyypeille, myös herkälle ja sekaiholle. Ei sisällä hajusteita. Käyttö: kostuta vanulappu puhdistusvedellä ja pyyhi kasvot, silmät ja huulet ilman hankaamista. Ei tarvitse huuhdella.
Lasku
Svean laskun avulla voit tutustua tuotteeseen jo ennen ostosten maksamista, ilman korotonta maksuaikaa. Svea lasku mahdollinen yli 5€ tilauksiin.
Erämaksu
Erämaksulaskurin avulla voit katsoa miten maksun voi helposti jakaa pienempiin eriin ja pidemmälle ajalle.
- PoishuuhdeltavaEi
- EAN3600542263887
- BrändiGARNIER
- INCI695957 11 - INGREDIENTS: AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, MYRTRIMONIUM BROMIDE FIL B230838/0
- Rakenne/MuotoNestemäinen
- Tuotteen tyyppiPuristuspullo
Valmistaja
L’Oreal FinlandKeilaranta 13a, 02150 Espoo, Finland